ОВАКО ЈЕ РОНАЛДО НЕКАДА ГОВОРИО О СИТИЈУ: Није све у новцу, пре бих отишао у Катар (ВИДЕО)
КРИСТИЈАНО Роналдо налази се на корак од преласка у Манчестер сити, што би могло да изазове доста лавине на црвеној страни овог града.
Познато је да је Португалац оставио велики траг наступајући за "црвене ђаволе" од 2003. до 2009. године. Сада је пред повратком у Премијер лигу, али у тим за који је некада говорио да у њему никад неће играти.
Својевремено је у једном интервјуу био упитан да ли би икада појачао "грађан" уколико стигне понуда.
- Мислите да ће ми новац променити мишљење? Сада са 30 година? Нема шансе, то неће бити проблем. Ако причамо о новцу, идем у Катар - имају више новца од Манчестер ситија - причао је Роналдо пре шест година.
Поновио је тада да није све у новцу.
- Није све у новцу, него у страсти према фудбалу - истакао је један од најбољих фудбалера света, који ће очигледно сада морати да погази своју реч.
Подсетимо, Кристијано Роналдо је незадовољан у Јувентусу, изразио је жељу да напусти "стару даму" и очигледно да је Сити једини који може да приушти Португалца.
Препоручујемо
ФУДБАЛЕР КЛУЖА ВЕРУЈЕ У ЧУДО: Мотивисани смо, све је могуће, Звезда није Јанг Бојс
26. 08. 2021. у 17:05
ПЕЛИКАНСИ НЕМАЈУ ОДГОВОР ЗА ЈОКИЋА: Доминација најбољег кошаркаша данашњице се наставља!
СВОЈЕ сјајне игре Никола Јокић покушаће да настави у "Бол арени" где ће Денвер нагетси угостити Њу Орлеанс пеликансе (3.00).
05. 02. 2025. у 14:35
РОЂЕН НА ВИДОВДАН, КОМБИЈЕМ СТИГАО У СРБИЈУ! У Београд дошао један од најбољих фудбалера света
Хрватски медији похвалили су се да је на кратко један од најбољих везних играча свих времена свратио у њихову земљу. И то само успут, јер му је дестинација - Србија.
05. 02. 2025. у 19:10
(УЗНЕМИРУЈУЋ СНИМАК) Дечак (15) хтео да опљачка пензионера (70) - овај га убио пиштољем, па докрајчио још једним метком
ДОК је покушавао да отвори врата аутомобила, старац је извадио револвер и упуцао младића из близине, а потом га је "оверио".
03. 02. 2025. у 16:43
Коментари (0)