ФУДБАЛСКЕ ЛОПТЕ ЗА СВЕ КЛУБОВЕ: Донација општине Бела Црква вредна пола милиона
ПРЕДСЕДНИЦА општине Бела Црква Виолета Симић уручила је лопте представницима свих десет фудбалских клубова са те територије, а она је заузврат добила дрес са исписаним бројем један и њеним презименом.
Лопте, чија је укупна вредност пола милиона динара, купљене су уз помоћ Фудбалског савеза те општине.
Оне ће у великој мери допринети још бољем раду ФК БАК из Беле Цркве и ФК Вултурул из Гребенца, који су били прваци својих лига, али и у раду са млађим селекцијама.
Из општинског буџета ове године је, иначе, за спорт издвојено преко 16 милиона динара
Препоручујемо
ДИ МАРИЈА О ИГРАЊУ СА МЕСИЈЕМ: То је остварење сна, циљ је да освојимо Лигу шампиона
13. 08. 2021. у 17:45
ОД РЕЗЕРВИСТЕ ДО МИЉЕНИКА НАВИЈАЧА: Страхиња Павловић предводи одбрану Милана у 242. издању "Дерби дела Мадонине"
СЈАЈНИ српски репрезентативац је коначно зарадио поверење Сержа Консеисаа, а нову прилику да покаже свој квалитет имаће у чувеном "Дерби Дела Мадонини" када Милан од 18 часова на "Сан Сиру" буде угостио Интер.
02. 02. 2025. у 07:20
СВЕТ ЈЕ ШОКИРАН: Да ли је Никола Јокић доживео "ужасну ствар" сензационалним трансфером Луке Дончића и шта он, заправо, значи за Србина?
Никола Јокић је и даље једна од најинтересантнијих НБА тема, не само због игара достојних нове, четврте МВП титуле, већ и због онога што се "око њега" дешава. А догађај дана у најјачој лиги на свету је "трејд" Луке Дончића из Даласа.
02. 02. 2025. у 15:40
ДОНОСИ НЕСРЕЋУ УКУЋАНИМА: Верује се да једна ствар никако не сме да се стави у ковчег покојника
ВРЛО често се људи изненаде када виде обичаје у појединим деловима наше земље везано за сахране, а преносили су се са колена на колено и све до данас опстали.
02. 02. 2025. у 08:45
Коментари (0)