ШПАНАЦ ПРОМЕНИО СРЕДИНУ: Рубио наставља каријеру у Кливленду
Кошаркашки репрезентативац Шпаније Рики Рубио више није играч Минесоте и наставиће каријеру у Кливленду, преноси ЕСПН.
Фото: АП
Како се наводи, шпански плејмејкери био је укључен у трејд Минесоте и Кавалирса, а у супротном правцу отићи ће Торијан Принс.
Ово је четврти трејд за Рубија у НБА каријери, коју је започео 2009. године, а играо је за Минесоту, Јуту и Финикс.
Пети пик са НБА драфта 2009. године, тренутно се налази у Токију, где се са косаркаском репрезентацијом Спаније бори за олимпијску медаљу.
Препоручујемо
БОМБА НА МАЛОМ КАЛЕМЕГДАНУ: Са репрезентацијом освајао бројне медаље, стиже плеј Виртуса
29. 07. 2021. у 17:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних "самураја"
ПОСЛЕ дугог чекања, Холандија коначно започиње своју авантуру на Светском првенству 2026, а прва препрека у групи "Ф" биће увек неугодни Јапан (22.00). Дуел на "АТ&Т стадиону" у Арлингтону, Тексасу могао би одмах да покаже колико далеко обе селекције могу да догурају на овом турниру.
14. 06. 2026. у 08:00
ЊУЈОРК ЈЕ ШАМПИОН НБА ЛИГЕ! Никси након 53 године освојили титулу - Џејлен Брансон херој града
КОШАРКАШИ Њујорк Никса шампиони су НБА лиге после 53. године пошто су у финалу најјаче лиге света у петој утакмици славили против Сан Антонио Спарса са 9490.
14. 06. 2026. у 05:31
ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Мистериозна животиња снимљена у Мачви (ВИДЕО)
Кратак видео, за који се наводи да је настао из возила на подручју Мачве.
13. 06. 2026. у 20:49
Коментари (0)