АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ: За "Чаир" 32 милиона евра, биће то најлепши стадион у Србији!

Александар Илић
Александар Илић

16. 07. 2021. у 21:46

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић боравио је данас у Нишу.

АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ: За Чаир 32 милиона евра, биће то најлепши стадион у Србији!

Фото: Принтскрин/Белами

Он је уједно гостовао на нишкој телевизији "Белами" где је говорио о бројним темама, а дотакао се и спортке инфраструктуре у граду на Нишави, али и о нелогичним нападима на њега, пре свега кроз призму спорта.

- Дође Жељко Обрадовић у Србију, у Партизан, ја кажем да сам срећан, а онда крену напади: "колико ли им је Вучић дао пара". Онда Калинић дође у Звезду, па  крене прича: "дао Вучић паре својим Циганима". Дамо два милиона евра Партизану, па кажу: "У ова тешка времена за нас, он даје паре". Па ако су тешка, колико да дамо да не буду тешка - казао је председник Вучић кроз смех.

Он је додао да ће држава уложити 32 милиона евра у стадион у Нишу, и да ће то бити најлепши стадион у Србији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

Доналд Трамп, нови/стари председник Сједињених Америчких Држава, који је на ту дужност изнова ступио 20. јануара 2025., ових дана је прилично занимљив Русима. Наравно, највише због одговора на питање "Како ће се и када завршити рат у Украјини?", али најновије вести везане за Руса и Трампа су - спортске природе.

16. 02. 2025. у 13:41

Коментари (8)

БУРА СЕ НАСТАВЉА! Да ли је могуће? Ево шта ће бити са АТП листом после срамног кажњавања Синера који је признао допинг