ВУЧЕЛИЋ О НАВОДИМА ВУЛЕТИЋА: Нисмо потписали уговор са Пушицом о изнајмљивању простора
СПОРТСКО друштво "Партизан" (СДП) никада није потписало уговор са Милорадом Пушицом о изнајмљивању просторија на стадиону у Хумској, нити ресторана. Једина истина је да је Пушица председник Карате клуба Партизан, који је саставни део СДП. Такав уговор о изнајмљивању или закупу просторија, никада није постојано, нити постоји, јер није ни потписан!
Фото: D. Milovanović
Овако је председник СД Партизан Милорад Вучелић демантовао тврдње Владимира Вулетића да је ресторан, у оквиру стадиона у Хумској, који су користили припадници навијачке групе Вељка Беливука, издат 2017. године предузећу чија је власница Ивона Пушица, ћерка Милорада Пушице. У том делу стадиона је иначе Беливукова и криминална група Марка Миљковића направила својеврсни бункер.
Вулетић је данас испред Службе за борбу против организованог криминала (СБПОК) у Макишу тврдио да поседује записник са седме седнице УО Партизана од 7. јуна 2017. године, на којој је наводно донета одлука о издавању Партизановог ресторана, који се налази у склопу стадиона у Хумској.
Према тврдњама бившег Партизановог функционера реч је "документима, чије оригинале СБПОК треба да тражи".
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАРОКО ШОКИРАО БРАЗИЛ! Бледо издање петоструког шампиона света у првом мечу на Светском првенству (ВИДЕО)
Фудбалери Бразила и Марока одиграли су нерешено 1:1 у првом мечу групе Ц Светског првенства.
14. 06. 2026. у 02:06 >> 00:00
ЊУЈОРК ЈЕ ШАМПИОН НБА ЛИГЕ! Никси након 53 године освојили титулу - Џејлен Брансон херој града
КОШАРКАШИ Њујорк Никса шампиони су НБА лиге након 53. године пошто су у финалу најјаче лиге света у петој утакмици славили против Сан Антонио Спарса са
14. 06. 2026. у 05:31
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)