ВЕЛС ВОДИ У БАКУУ: Рамси се обрукао, па обрадовао навијаче (ВИДЕО)

ТУРСКА је на прагу елиминације са ЕУРО 2020. Иако играју пред председником Ердоганом то им није донело срећу. У Бакуу Велс води 1:0.

ВЕЛС ВОДИ У БАКУУ: Рамси се обрукао, па обрадовао навијаче (ВИДЕО)

ФОТО: АП/Тањуг

Стрелац вредног гола био је Арон Рамзи. Пре тога је везиста Јувентуса имао две промашене прилике. 

За прву се сам изборио, пошто је лажњаком преварио ривала и пуцао, али је голман Чакир ногом одбранио. У другој се обрукао. 

Добио је од Бејла савршен пас, вероватно помислио да је у офсајду и пуцао високо преко гола.


Искупио се у 43. минуту. Још један, по одбрану разарајући пас, Рамзи је сјајно примио и рутински погодио мрежу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем црвено-белима ако мисле да се пласирају у ЛШ

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ

Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).

21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06

Коментари (0)

ЈАВНО ПРИЗНАО: Дарко Лазић био заљубљен у ову колегиницу - Срамота ме, она је прелепа жена