ПСЖ ПРЕ БАРСЕ: Вајналдум ипак "светац"
БИО је већ виђен као нови фудбалер Барселоне, али је ПСЖ био бржи и издашнији, па ће се Џорџињо Вајналдум (30) из Ливерпула преселити у Париз.
Фото АП
Разлог што се репрезентативац Холандије брзо предомислио је дупло већа плата коју ће добијати од "светаца", по години око десет милиона евра.
Одлични везиста је за Ливерпул прошле сезоне одиграо свих 38 мечева, а са "редсима" је освојио Премијер лигу и Лигу шампиона.
Препоручујемо
САД ЈЕ СТВАРНО КРАЈ: Федерер се званично повукао с РГ, Новаку отворен пут до полуфинала
06. 06. 2021. у 16:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса
Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).
27. 05. 2026. у 07:20
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)