КАКАВ МЕЧ НА ЕУРО 2024: Голеада у Берлину донела шокантан расплет у групи

25. 06. 2024. у 19:54

Фудбалска репрезентација Аустрије савладала је селекцију Холандије 3:2 у последњем мечу групе Д на Европском првенству у фудбалу.

Асустрија је почетка сусрета била много бољи ривал. Стиче се утисак да је Ралф Рагник много боље припремио меч од Роналда Кумана и то се могло приметити још на почетку. Већ у 6. минуту Аустријанци су то наплатили тако што је Мален постигао аутогол што је био је то седми аутогол на шампионату. Наставили су Аустријанци да доминирају у наставку.

Имали су неколико сјајних шанси и "лале" су биле углавном у подређеном положају. Имали су Холанђани прилику да дођу до изједначења. Упарво је Мален могао да се искупи за кикс пред својим голом, али је промашио сјајну прилику. У доброј шанси пред крај пред крај полувремена био је и Депај, али ни он није био прецизан.

КЛИКНИ И УЗМИ 3000 БОНУС
ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА

Друго полувреме наговестило је огрмоно узбуђење. Већ на самом почетку другог дела утакмице Холандија је преко Гакпа дошла до изједначења после само два минута. Доминирали су Холанђани првих 15 минута меча, али када су се Аустријанци ослободили притиска, одмах су угрозили гол Холандије и Шмитс је успео да врати вођство на страну изабраника Ралфа Рагника.

У наредном периоду виђена је права борба на обе стране терена, али је Холандија успела да дође до изјендачења у 75. минуту преко Депаја. Само пет минута требало је Сабицеру да врати предност Аустрији сјајним голом. До краја меча обе екипе су нападале и приредиле публици сјајну фудбалску представу представу и велики број голова али су се Аустријанци поптупно заслужено радовали.

Након ових "лудих" мечева јасан је поредак на табели групе Д. Аустрија је прва са 6 бодова, следи Француска са 5, на трећем месту је Холандија са 4, док су Пољаци остали на зачељу са једним бодом. Холандија иако је трећепласиран, са четири бода је готово сигурна у нокаут фази.

БОНУС ВИДЕО: СРПСКИ ШОУ: Ево шта су навијачи Србије певали лепој Немици

ЕНГЛЕСКА ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ево шта је Новак Ђоковић рекао на Централном терену после подвига на Вимблдону

Новак Ђоковић је пре непуне четири недеље оперисао колено, а ипак дошао на Вимблдон. И не само дошао, већ и добио меч првог кола. А онда је посебно одушевио енглеску публику.

02. 07. 2024. у 18:29