МОДРИЋ "ПОЛУДЕО" ПОСЛЕ РЕМИЈА: Да ли су речи капитена доказ да нешто не ваља у хрватској репрезентацији?

19. 06. 2024. у 22:13

Фудбалске репрезентације Хрватске и Абаније одиграле су 2:2 а капитен "ватерних" Лука Модрић није био превише расположен за разговор са медијима.

МОДРИЋ ПОЛУДЕО ПОСЛЕ РЕМИЈА: Да ли су речи капитена доказ да нешто не ваља у хрватској репрезентацији?

Модрић је након меча рекао да су играли добро до последњих пет минута, а да су се након тога из необјашњивих разлога повукли.

- Селектор је направио промене на полувремену и то је донело промене на боље. Играли смо добро све до задњих пет до десет минута кад смо се повукли из мени непознатог разлога. Допустили смо им да створе две-три прилике и дали су нам гол - рекао је Модрић.

КЛИКНИ И УЗМИ 3000 БОНУС
ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА

Рекао је да морају да победе Италију, иако ни то не гарантује пролаз даље.

- Морамо победити Италију, а онда ћемо видети шта ће бити. Не знам хоће ли победа и четири бода бити довољно за други круг. Верујемо да можемо победити ако играмо као што смо играли друго полувреме, ако не и боље. Италија је велика репрезентација, одлично су организовани, морамо бити још бољи - додао је капитен Хрватске.

Остаје да се види, с обзиром да Модрић не може да да одговор зашто се екипа повука и променила начин игре, да ли је све у реду у хрватској репрезентацији.

Пред "коцкастима" је тежак пут у последњем колу, где чак и у случају победе могу да испадну, а могу да заврше и као први у групи.

БОНУС ВИДЕО: ПУНЕ УЛИЦЕ СРПСКИХ НАВИЈАЧА: "Орлови" ће имати велику подршку против Енглеске

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00