"ХРВАТСКА ЈЕ УЗ ВАС": Албина поново подржала Хуррицане (ФОТО)
У ПРВОЈ полуфиналној вечери у Ротердаму за песму Евровизије испала је Албина Грчић представница Хрватске.
Фото: Printscreen
Она је важила за једног од фаворита, а у лајв укључењу на Инстаграму је пружила подршку групи Хуррицане, које представљају Србију на Евровизији под редним бројем 9.
Поводом њеног испадања су се усијале друштвене мреже, реаговала је чак и Ана Бекута и пружила јој подршку, а сада је Албина у лајву подржала наше представнице, отпевавши део њихове песме.
Албина се, након тога, поново огласила на Инстаграму где је подржала групу Хуррицане
Хрватска певачица је поделила фотографију са Сањом Вучић, Ксенијом Кнежевић и Иваном Николић уз поруку "Хајде, девојке, Хрватска је уз вас".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)