ЛУНА ЗАБРИНУТА ЗБОГ БЕБЕ! Ево шта ради на сваких седам дана
ЛУНА Ђогани и Марко Миљковић су се пре неколико дана вратили са романтичног путовања у Дубаију, а за неколико месеци ће постати родитељи девојчице којој су већ наменили име Миа.
Фото Instagram/luna_djogani
С обзиром на то да је све већи број оболелих од виурса корона у Србији, победница "Задруге" и њен вереник су у правој паници, јер се наводно плаше за бебин живот.
Надали су се да ће вирус ослабити, те да ће Луна моћи слободно да се креће, како не би стално била затворена у стану, међутим, ситуација са короном сада измиче контроли и то будућој мами не иде у прилог.
Извор открива да Ђоганијева не излази из стана, осим до продавнице или апотеке, и то само када је Марко преокупиран обавезама.
- Луна и Марко су се сјајно провели на одмору. Сада, када се то завршило, обоје су одлучили да спусте лопту. Луна је без обзира на мере предострожности којих се иначе придржавала, сада одлучила да ређе излази све до порођаја, како се не би заразила короном и самим тим угрозила свој и бебин живот - каже извор.
- Марко је веома брижан према Луни. Много јој угађа већ месецима саветује да се превентивно тестирају на корону и то једном недељно, не би ли знали на време да ли су позитивни и на тај начин сачували себе и бебу. Иако их и то додатно оптерећује, јер се сусрећу са великим бројем људи, они ипак не желе ништа да препусте случају. Одлазе на приватне клинике, где раде антигенске тестове, а Луна је константно на вези са својим гинекологом који је саветује како да се понаша у трудноћи - закључује извор.
(Ало)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)