СРПСКА ПЕСМА ПОСТАЛА ХИТ У ИТАЛИЈИ: "Јутро је" пуштају и на радију, Нада Топчагић одушевљена (ВИДЕО)
НАКОН што се Златан Ибрахимовић на Санрему појавио уз тактове песме "Јутро је", певачице Наде Топчагић, ова нумера убрзо се нашла и на многим радио станицама у Италији.
Фото: Принтскрин
Певачица Нада Топчагић је на свом Фејбуку, објавила снимак који је добила од пријатеља који је све забележио док се возио у Милану.
Наиме, он је на познатој италијанској радио станици чуо песму "Јутро је" и то забележио.
- Најпопуларнија радио станица у Милану и међу најпопуларнијим у Италији, РТЛ 102, 5 м.х. . Човек снимио док је ишао на посао - написала је певачица.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗЛАТАН ЗВАО НАДУ У ГОСТЕ: Неће јој бити први пут да одлази у дом Ибрахимовића
09. 03. 2021. у 09:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН МОЖЕ ДА БУДЕ ЗАДОВОЉАН Руска војска рапортирала: Потпуно контролишемо небо изнад Константиновке
РУСКЕ јединице су успоставиле потпуну контролу над ваздушним простором у Константиновки у самопроглашеној Доњецкој Народној Републици, изјавио је командир чете 2. батаљона 1465. мотострељачког пука Јужне групе снага, позивног знака "Грек".
13. 07. 2026. у 16:33
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)