ДА ЉУБАВ ТРАЈЕ ГОДИНАМА: Фрајле имају нови спот

М. Ћ.

21. 07. 2020. у 06:45 >> 21:57

Google Dodaj Novosti kao svoj Google izvor

НОВОСАДСКИ четверац "Фрајле" недавно је, на 60. Сплитском фестивалу, представио песму "Воли ме годинама", и том приликом освојио награду за најбољу интерпретацију.

ДА ЉУБАВ ТРАЈЕ ГОДИНАМА: Фрајле имају нови спот

Фото

Само неколико дана касније, Невена и Јелена Буча, Наташа Михајловић и Марија Мирковић обрадовале су обожаваоце спотом за ову нумеру, снимљеним у Загребу. Марија је написала музику самостално, а текст заједно са старом сарадницом "Фрајли", чувеном Алком Вуицом.

У препознатљивом маниру, четири Новосађанке поручују "Воли ме сваког дана, воли ме годинама, и кад се јутром будим, тебе бих да љубим". Судећи по реакцијама на "Јутјубу", песма је врло брзо освојила романтична срца. Као и у бројним претходним случајевима, и овде многи истичу то што "Фрајле" публику очаравају музиком, емоцијом, без скандала, провокација и вулгарности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ГОДИНАМА ЈЕ НА МУЗИЧКОЈ СЦЕНИ: Знате ли чиме се Ана Николић бавила пре него што је постала певачица?