СУДБИНОМ СВИ ЛИЧИМО ЈЕДНИ НА ДРУГЕ: Шако Полумента објавио кантауторску песму коју је посветио ћерки (ФОТО/ВИДЕО)

Душан Цакић

16. 03. 2025. у 19:00

ФОЛК звезда Шако Полумента обрадовао је публику новом песмом „Не дај да срце пати“, којом између осталог, конкурише на Фестивалу народне музике Илиџа 2025., али је исту посветио и својој деци, а посебно ћерки Ријалди

СУДБИНОМ СВИ ЛИЧИМО ЈЕДНИ НА ДРУГЕ: Шако Полумента објавио кантауторску песму коју је посветио ћерки (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Немања Дедовић

Куриозитет ове нумере је да је Шако кантаутор, те да је сам урадио композицију и текст, док аранжман потписују Суад Јукић Шуле и Зоран Костић.

Фото: Немања Дедовић

- У песми сам описао досадашњи живот, који ме је суочавао са разним искушењима и догађајима. Ипак, једино су мудрост, воља, снага и здрав живот оно чиме сам успео да их превазиђем. То се може осетити у свакој речи и мелодији нумере – истакао је Шако за „Вечерње новости“ и додао:

- Велику захвалност дугујем мом сараднику и драгом пријатељу Зорану Костићу за све заједнички проведене тренутке и идеје које смо стварали заједно. Такође, хвала свим мојим досадашњим сарадницима, а посебно Суаду Јукићу Шулу, на свој подршци, труду, толеранцији, обостраној мотивацији и раду који је резултирао овим музичким делом, правим украсом једне посвећене продукције, преданог рада и изузетне атмосфере.

- Доживите кроз ову песму слике живота, јер судбином сви личимо једни на друге – поручио је музичар за наш лист.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.

18. 03. 2025. у 08:56

Коментари (0)

ХАОС У АЛБАНИЈИ! Многи побеснели, за све им крива Србија?!