ОТКРИВЕНО КАКО СЕ ЛЕПА БРЕНА ОСЕЋА ПОСЛЕ ОПЕРАЦИЈЕ: Детаљи незгоде на концерту у загребачкој Арени

Марко Колашинац
Марко Колашинац

10. 12. 2024. у 09:10

НАКОН што је одржала спектакуларан трећи концерт у Арени Загреб, певачица Лепа Брена је ноћ после концерта провела у Драшковићевој у Клиници за трауматологију због незгоде коју је доживела.

ОТКРИВЕНО КАКО СЕ ЛЕПА БРЕНА ОСЕЋА ПОСЛЕ ОПЕРАЦИЈЕ: Детаљи незгоде на концерту у загребачкој Арени

Фото: Игор Вуковић

Како незванично сазнају хрватски медији, певачица је сломила чланак и оперисана је.

Лепа Брена је добро, према речима извора из болнице, а нема сумње да су њени обожаваоци пуни добрих жеља за опоравак своје омиљене балканске звезде.

Extra FM, организатор Брениних концерата, објавио је званично саопштење:

- Овим путем обавештавамо цењену јавност да се током синоћњег трећег концерта Лепе Брене у Арени Загреб догодила незгода због које је омиљена регионална звезда јутрос подвргнута операцији зглоба. Операција је успешно обављена, а певачица се осећа добро.

Брена је изашла на сцену и цео концерт, као змај, издржала до самог краја. У једном моменту је села на столицу и све време изводила своје највеће хитове, а онда поново устала и нико није могао ни да наслути да је пре тога доживела незгоду.

foto: Skymusic

Она је попут правог професионалца отпевала цео концерт, након ког је отишла код лекара и одмах је оперисана. 

Подсетимо, обожаваоци из свих делова Хрватске, па и шире, једва су дочекали да им омиљена певачица по трећи пут уживо изведе хитове уз које су расле генерације. Испред загребачке публике требало је да одржи још два концерта – данашњи и последњи, пети, који је био заказан за 16. децембар. Певачица се још увек није званично огласила поводом новонастале ситуације и могућег отказивања концерата.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

Коментари (0)

ЗЕЛЕНИ ШТИТ ПЛАНЕТЕ: Очување и обнова шума за одрживу будућност