ВИШЕ ОД ПРИЈАТЕЉА? Познати д-џеј открио да ли је био у романси са актактивном плавишом
Немања Павловић, познатији као ди-џеј Нео Паулекс све је популарнији на музичкој сцени.

Фото: Бојан Стевановић
Његови наступи као ди-џеја су оригинални и он је одавно успео да се издвоји у односу на конкуренцију и да се позиционира на самом врху међу колегама.
Интересантно је да је Немања недавно у ријалити “Фарма” испратио атрактивну ријалити звезду Андреу Реу Анђелковић.
Ова изазовна учесница ријалитија је тада појаснила колико је блиска са популарним ди-џејом и какву су њих двоје прошлост имали, више од пријатеља.
Препоручујемо

ДАРКО ЛАЗИЋ ПОНОВО ИЗНЕНАДИО: У радном оделу, па и колегу убацио у бизнис (ФОТО)
17. 10. 2024. у 22:40

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

ИЗАШАО СЕВЕРИНИН "ФИЛМ", АРСЕН ПОСЛАО ШКАКЉИВУ ПОНУДУ: "Колегинице, чуо сам да имате неки филм... Могу ја музику да вам урадим?"
ПЕВАЧИЦА Северина Вучковић је током каријере прошла кроз многе успоне и падове, а и данас се препричава њена анегдота са легендарним кантаутором Арсеном Дедићем.
09. 03. 2025. у 18:32
Коментари (0)