АЛКА ВУЈИЦА ОТКРИЛА ДУГО ЧУВАНУ ТАЈНУ: Песму коју сам за мене написала, дала сам Ани Бекути

АНА БЕКУТА је пре неколико месеци објавила нови албум на коме је већину песама написала Алка Вуица , а она је открила како је почела њихова сарадња.

АЛКА ВУЈИЦА ОТКРИЛА ДУГО ЧУВАНУ ТАЈНУ: Песму коју сам за мене написала, дала сам Ани Бекути

Фото Instagram/alka.vuica

Певачица не крије да је посебно срећна што је имала прлику да сарађује са Аном, а онда се дотакла и песама које је за њу написала.

Принтскрин/РТВ Пинк

-Пресрећна сам јер сам имала прилику да сарађујем са Аном. Осим што је предиван човек и врхунска уметница која пева стварно фантастично. Мислим да је сваком аутору нешто предивно да напише песму за њу и да Ана то овековечи својим гласом. Невероватно је какву емоцију има та жена, драго ми је да смо се препознале и да смо сарађивале. Написала сам већину песама за њен албум, страшно сам срећна због тога – рекла је Алка.

Фото: АТА имагес

Алка је до сада написала доста хитова за своје колеге, а пред нашим камерама је признала да је једну песму коју је Ана отпевала написала за њу.

-Увек је боље када познајте причу и када знате за кога пишете, али то није увек тако. Некада песме настану, па тек касније знате коме ћете је понудути. Неке песме које је Ана отпевала нису биле написане за њу, једна је била писана за мој албум „Касно да се кајем“, али сам је на крају понудила Ани. Драго ми је да ту песму нисам отпевала ја, јер би остала затворена, а са њеном интерпретацијом песма ће сигурно постати евергрин. Не треба никада журити, песма ће увек наћи извођача, некада може да се учини да је песма за вас, а заправо није. Ја некада кренем да пишем за некога, па на крају кажем да је та песма за мене – стакла је Алка.

(ГРАНД)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)