ВИШЕ ОД СРЕЋЕ: Цеца Ражнатовић и Жељко Јоксимовић објавили нови дуетски хит (ФОТО/ВИДЕО)
МУЗИЧКЕ ЗВЕЗДЕ Светлана Цеца Ражнатовић и Жељко Јоксимовић објавили су нови дует "Више од среће" и спот за њега.
Фото: Милош Надаждин
Овај пројекат није настао преко ноћи. Жељко и Цеца су месецима пажљиво припремали сваки детаљ како би осигурали да песма буде савршена. Уложили су много труда и енергије, од компоновања музике и писања текстова, до студијског снимања и продукције.
Оба уметника позната су по својој посвећености и перфекционизму, па није ни чудо што се очекује да ће "Више од среће" бити песма која ће се слушати генерацијама. Текст и музику потписује Милош Рогановић, а аранжман и продукцију Жељко Јоксимовић.
- Рад на овој песми био је изузетно инспиративан. Цеца је невероватан професионалац и изузетно талентована уметница. Наша сарадња је протекла у дивној атмосфери и мислим да смо успели да створимо нешто посебно - рекао је најпопуларнији регионални композитор и поп извођач Жељко Јоксимовић.
С друге стране, Цеца Ражнатовић је истакла колико јој значи ова сарадња.
- Жељко је мултиталентовани музичар. Перфекциониста, сјајан певач, комплетан уметник. Радити са њим било је велико задовољство. 'Више од среће' је песма која носи јаку емоцију и верујем да ће публика то препознати и заволети - истакла је Цеца.
Песма "Више од среће" обећава да ће постати велики хит и обележити лето. Комбинација препознатљивог Жељковог мелодичног стила и Цецине снажне вокалне интерпретације сигурно ће освојити срца слушалаца.
Жељко и Цеца су се доказали као прави професионалци, а њихов дует је још један доказ њихове музичке величине.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)