ОДРИЧЕ СЕ ЗАРАДЕ ЗА ДВЕ ПУНЕ АРЕНЕ: Драгана Мирковић истакла коме иде сав приход
КАДА причамо о викенду који је за нама, свакако га је обележила Драгана Мирковић, која је организовала два концерта у Београдској Арени.
Фото: Дамир Дервишагић
Она је са два успешна концерта обележила 40 година каријере, певачица је направила спектакл какав досад није виђен на нашим просторима.
Фото: Дамир Дервишагић
Посебно је срце заиграло свима када су сазнали да је концерт хуманитарног карактера, те ће срећу донети, не само публици у Арени, већ и онима којима је помоћ најпотребнија.
Фото: Дамир Дервишагић
Драгана је недавно објавила да ће се одрећи прихода са турнеје у корист оних којима је помоћ преко потребна.
Крунисање њене каријере подржао је велики број естрадних личности, међу првима су дошли Жељко Шашић, Гога Секулић, Јелена Карлеуша, Хуса, Зорица Брунцлик.
(КУРИР)
БОНУС ВИДЕО:
ЗНАЊЕ И ОБРАЗОВАЊЕ ВАМ НИКО НЕ МОЖЕ ОДУЗЕТИ | "Новости" интервју | Неда Украден
Препоручујемо
РАДА МАНОЈЛОВИЋ У ВЕЛИКОМ ИНТЕРВЈУУ ЗА "НОВОСТИ": Осмех је ситница која боји свет (ФОТО)
19. 02. 2024. у 08:05
КАО ДА САМ У ДРУГОЈ КУЋИ: Ана Севић нова водитељка "Звезда Гранда" (ФОТО/ВИДЕО)
19. 02. 2024. у 20:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (1)