АКО ЈЕ ТО ТАЧНО: Након вести да ће тужити представника Шпаније на Евровизији, огласила се Неда Украден (ВИДЕО)
НАКОН вести која се појавила данас у медијима да ће тужити представнике Шпаније на Евровизији због песме „Бомба“ огласила се певачица Неда Ураден.

Фото: АТА имагес
Она је сада у изјави открила да ли ће заиста тужити њих и шта ће се даље дешавати у овом случају који је узбуркао јавност и ван граница наше државе.

Фото: Новости
-Управо сам се вратила са америчке турнеје и нисам имала прилику да чујем ништа од евровизијских песама. Ако је тачно то што кажете, да шпанска песма личи на моју „Бомбу“, то је пре свега комплимент, а друго платиће сигурно – рекла Неда и додала:
-Послушаћу, па ћу се консултовати са ауторима и онда су одлучити шта ћу да предузмем. Хвала на информацији.

Фото: Новости
Подсетимо, на друштвеним мрежама настао је прави хаос у коментарима када су људи установили да песма Шпаније подсећа на хит Неде Украден.
– Извините, Шпанци, али ми смо имали Неду Украден још пре 4 године – наводи се у једној од објава на Инстаграму.
У наставку послушајте Недину "Бомбу".
У видеу испод је песма која ће представљати Шпанију на овогодишњој Песми Евровизије.
(ГРАНД)
БОНУС ВИДЕО:
ПОСВЕЋЕНОСТ ЈЕ КЉУЧ УСПЕХА | Божићни "Новости" интервју | Вики Миљковић
Препоручујемо

НЕ БОЈИМ СЕ СВОГ МИШЉЕЊА: Гоца Тржан о концертима, албуму, актуелностима (ФОТО/ВИДЕО)
05. 02. 2024. у 08:05

ВЕЛИКА БИТКА ЗА СУЏУ: Руски специјалци изненадили Украјинце, искачу из гасовода (ФОТО/ВИДЕО)
РУСИЈА је данас покренула напад на град Суџу у оквиру велике офанзиве са циљем потискивања украјинских снага из западног дела руске Курске области, објавили су проруски војни блогери.
09. 03. 2025. у 12:27

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

"СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ" Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици
САЊА Домуз Садиковић са поносом носи хиџаб, сматрајући га својом испуњеном обавезом. Ислам је, како каже, прихватила јер се у њему пронашла, не сматрајући да је променила веру, већ да је тек тада стекла своју прву истинску духовну припадност.
09. 03. 2025. у 10:41
Коментари (0)