КЕВИН КОСТНЕР У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА: Погледајте захтеве за алиментацију које му је поставила супруга

ГЛУМАЦ Кевин Костнер нашао се у центру скандала због бурног развода од супруге Кристин Баумгартнер с којом има троје деце.

КЕВИН КОСТНЕР У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА: Погледајте захтеве за алиментацију које му је поставила супруга

Фото: АП

Кристин, која је од удаје за глумца домаћица, тражила је од славног глумца да јој препусти вилу у којој живе, вредну 145 милиона долара, што он одбија, али и месечно издржавање од 248.000 долара!

У захтеву за алиментацију је навела "да би њена деца требало да имају стандард какав и њихов отац", а сада амерички медији откривају и какав је одговор стигао од славног глумца на овај захтев.

Адвокат Кевина Костнера је поднео захтев у његово име, у којем се тражи да износ за алиментацију буде далеко нижи, "јер је 100.000 од тражене суме Кристин потрошила на пластичне операције".

Костнер је наводно у истој изјави рекао да је свота од четврт милиона долара "бесмислица" и да су у трошковима које је Кристин навела како би оправдала овај износ пред судом, наведена и грађевинска интервенција на кући у висини од неколико десетина хиљада долара.

Док суд не одреди износ који ће Костнер плаћати на име издржавања деце, амерички медији преносе да је бивша жена, наводно, пристала да се исели из куће вредне 145 милиона долара у августу ове године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.

03. 07. 2026. у 15:08

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ИНДИ ПРИЗНАЛА: Била сам са човеком који је старији од мог оца - пријало ми је