РАКИЈА, ПА ИДЕМО ДАЉЕ: Ацо Пејовић и Драгана Катић присетили се лудих кафанских ноћи
ПЕВАЧ Ацо Пејовић и водитељка Драгана Катић у емисији Магазин Ин присетили су се својих заједничких вечери у кафани.
Фото: Принтскрин/Пинк
- У чему си најбољи у кафани - питала је Сања Маринковић Пејовића.
- Скоро сам срео неког клинца у кафани, запалио томпус, негде око 20 година. Ја га слушам, и кажем, за томпус и вино треба да имаш године. Треба да сазриш. Глупо је пре 45. године конзумирати томпусе, то је време за хедонизам у том правцу. Исто и за вина. Хајде алкохол, млади пију и виски, али за вино је време тад - истакао је певач.
- Морам да додам, имала сам задовољство и привилегију да будем са њим врло често на тим скуповима. У правом смислу речи је хедониста и јако умерен у свему тему. Јако је важно да у кафани есцајг буде пречист, добро стављен, да нож буде одговарајући, виљушка, кашика. Да то буде добро постављено. Аца о свему води рачуна. Не дај Боже да му се сипа вино у чашу у коју не сме да се сипа то вино, нити се служи тако. То је култура изласка, то је култура живота и поштовање места на ком си. То није иживљавање - додала је Катићева.
- А у чему си ти најбоља у кафани? - питала је Сања..
- Драгана и ја кренемо ноћ ракијицом, знам да она воли - убацио се Пејовић.
- Да, кренемо ракијом и онда даље идемо. У кафани је све дозвољено и све је опроштено. Кад изађеш из кафане, ако се сутра кајеш због нечега што си учинио, онда немој никад више да идеш. Кафана је институција и треба је поштовати - додала је Драгана.
БОНУС ВИДЕО:
Тања Савић - београдски наступ
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)
РУСИЈА је током ноћи 6. јула покренула таласе ракета и дронова ка Кијеву и околном региону, при чему је погинуло најмање 10 људи, а најмање 56 је повређено, само неколико сати након што је председник Володимир Зеленски упозорио на још један велики напад на престоницу.
06. 07. 2026. у 07:49
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)