АЦА ЛУКАС ИЗАШАО ИЗ БОЛНИЦЕ: Октривено како се певач осећа

ПРЕ пар дана је одјекнула вест да је Аца Лукас задржан на болничком лечењу у Ургентном центру због компликација са здрављем.

АЦА ЛУКАС ИЗАШАО ИЗ БОЛНИЦЕ: Октривено како се певач осећа

Фото архива

Певач се убрзо огласио, како би уверио забринуте фанове да је са њим све у реду и да је само мало исцрпљен због велике количине наступа у претходном периоду.

Како се сазнаје Аца Лукас је данас напустио болницу и пуни батерије за нове радне победе код своје куће.

- Лукас је код куће одмара се пред последње припреме за избор представника Србије на Евровизији. Много је наступао последњих годину дана. Од прошлог пролећа нема слободан дан издао је један албум, други је у процесу снимања, доста песама и спотова је изашло. Колико год све то било лепо, и те како исцрпљује човека. Аца је добро искористио је ових пар дана за одмор и за рутинске прегледе. Хвала свима који брину, а посебну захвалност дугујемо лекарима КЦ Србије који су дали све од себе да се Аца што пре врати свакодневним обавезама у пуној снази - рекли су из тима Аце Лукаса за "Хајп ТВ".

БОНУС ВИДЕО:

КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРИ: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"

KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ: Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: Бојим се ескалације!

"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"

ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.

22. 05. 2026. у 08:40

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова