РУСКИ ИНФЛУЕНСЕР ЗАПРЕПАСТИО СВЕТ: Везао девојку, па је возио на крову аутомобила (ВИДЕО)
ЈАВНОСТ је већ упозната са чињеницом да Јутјубери и све друге врсте инфлуенсера раде јако бизарне или некултурне ствари како би привукли пажњу јавности и медија, међутим, најновији потез руског инфлуенсера Сергеја Косенкова превазишао је све.
Фото: Принтскрин/Инстаграм
Наиме, инфлуенсер је запрепастио возаче када је изашао на улицу у свом Бентлију за чији је кров везао своју девојку.
Рус Сергеј Косенко је такође везао своју руку за девојку коју су тамошњи медији идентификовали као Илону. Косенко се возио по Москви у луксузној лимузини металик зелене боје, а све са циљем да спроведу последњи у низу такозваних "тестова поверења“ које пар снима за потребе друштвених мрежа.
Инфлуенсер је касније снимак поделио са својих пет милиона пратилаца на друштвеним мрежама. Међутим, иако је његова партнерка успела да остане фиксирана за аутомобил, дошло је до једног ударца са другим аутомобилом.
Полиција му је изрекла казну од 750 рубаља, што је еквивалент од око 5 евра.
(Телеграф)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)