КАО МАЂАРСКИ ЈЕТИ: Необична слика Николе Роквића на "инстаграму"

ПОПУЛАРНИ певач Никола Роквић ових дана ужива у Мађарској, одакле је окачио, мало је рећи, несвакидашњу фотографију.

КАО МАЂАРСКИ ЈЕТИ: Необична слика Николе Роквића на инстаграму

Фото Instagram/nikolarokvic

Никола се одмара у ризорту "Хомоки лоџ", пола сата вожње удаљеном од Сегедина. Етно-амбијент му се, очигледно, посебно допада, па је решио, макар накратко, да га употпуни на необичан начин.

Роквић је обукао повелику бунду, налик гуњу овчара са Шар-планине, док на ногама има - јапанке. Стога, нису ни чудни коментари попут: "Добра ти та комбинација зиме и лета".

Доминирају, међутим, пратиоци које је ова фотографија инспирисала на духовите коментаре. Један од њих је, једноставно, написао: "Мађарски јети".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ЈАКОВ ЈОЗИНОВИЋ И ЏЕЈЛА РАМОВИЋ У ВЕЗИ: Осванули интимни тренуци са јахте - све пуца од страсти