ОЉА ЛЕВИЋ ОТКРИЛА ЗАШТО НЕМА ДЕЧКА: Мушкарци имају страх да ми приђу (ФОТО)
УЛОГОМ смерне и доброћудне девојке Миле Галић, атрактивна глумица Оља Левић привукла је пажњу јавности, а многи коментаришу да је једна од наших најлепших глумица.
Фото: Инстаграм
И док јој једни удељују комплименте да им прија њена доброта, друге ипак нервира желећи да буде мало отреситија.
- Не кажу ми људи немој да си толико добра, него ми кажу не буди толика смарачица. Дај му га мало. Али има и оних који приђу и кажу: “Свака част што подстичете са сценаристом Жарком праве вредности, којих данас има мало и загубиле су се.” Али Мила је једна добра девојка, са пуно врлина и квалитета. Драго ми је што моја улога има утицај на децу. Али се исто тако надам другачијим улогама - каже за “Блиц” Оља Левић.
Ипак, када је реч о мушкарцима, Оља је засад слободна девојка.
- Имају страх да ми приђу. Међутим, има и оних који су храбри, опуштени и луђи па не схватају то озбиљно што се бавим јавним послом. Сматрам да нема потребе да има било ко страх. Неки су мало суздржанији, али има и оних који нису. Како се ко снађе - каже кроз осмех Оља.
На питање да ли би могла да буде са неким ко је познат, она је смејући се одговорила:
- Никада ми се није свидео неко ко је познат, да ли је то из моје бранше или спортиста. Али уколико се заљубим, што да не. Јесте да ја одлучујем, али то зависи од онога којег ми Бог пошаље.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)