КРШЕЊЕ МЕРА У ЗВОРНИКУ: Непоштовање наредбе Републичког штаба за ванредне ситуације
ЗВОРНИЧКА полиција поднела је Окружном јавном тужилаштву у Бијељини, извештај о почињеном кривичном делу непоступање по здравственим прописима за време епидемије против суграђанина А.И.
Илустрација полиција Фото В. Данчићвићић
Полицајци и жандармерија су, приликом контроле локала у власништву осумњиченог, установили да није поштовао наредбе Републичког штаба за ванредне ситуације у погледу броја гостију, емитовања музике уживо, ношења заштитне опреме и физичке дистанце.
- У циљу заштите здравља људи, а у складу са важећим закључцима Републичког штаба за ванредне ситуације и препорукама Института за јавно здравство Републике Српске, полицајци ПУ Зворник ће и у наредном периоду наставити са провођењем мера и радњи из своје надлежности - кажу у ПУ Зворник.
Препоручујемо
ИНЦКО У КАМЕРУ ПРЕТИО СРБИМА: Биће последица, имате последњу шансу (ВИДЕО)
21. 02. 2021. у 10:43
ПРВИ ПУТ У ДЕЦЕНИЈИ: Бијељинска боллница позитивно пословала
20. 02. 2021. у 00:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)