КОРОНА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Преминуло 18, заражено још 126 особа

ОД последица вируса корона у Републици Српској у последња 24 сата преминуло је 18 особа, а новозаражено је 126 људи.

КОРОНА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Преминуло 18, заражено још 126 особа

Д, Поздеровић

Институту за јавно здравство РС пријављене су смрти 13 мушкараца и пет жена, средње и старије животне доби.

Од последњег извештаја тестирано је 366 узорака, а вирус је потврђен код 64 мушкарца и 62 жене. Највише заражених је из Бањалуке - 50, следи Прњавор са 24, 20 је из Бијељине, по пет из Зворника и Лакташа, по четири из Добоја и Мркоњић Града, по двије из Котор Вароша, Приједора и Челинца и по једна из Брода, Власенице, Градишке, Језера, Кнежева, Козарске Дубице, Српца и Теслића

До сада је у Републици Српској потврђено 31.769 случајева вируса корона, а преминуло је укупно 1.196 особа. До сада се опоравило 17.054 особа.

- Хоспитализовано је 1.134 пацијената од чега 417 у Универзитетском клиничком центру Републике Српске и 717 у општим болницама - саопштио је Институт за јавно здравство РС.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ТОТАЛНИ РАСПАД БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ! Швајцарци у другом колу Мундијала у последњих 15 минута разбили селекцију Сергеја Барбареза!