ДЕСЕТОГОДИШЊАК НИЖЕ ПОБЕДЕ: Ђорђу ново "злато"

ДЕСЕТОГОДИШЊИ Ђорђе Перић из Бијељине, ученик Основне музичке школе "Корнелије Станковић", освојио је две златне медаље на такмичењу на фестивалу, који је одржан од 23. до 28. августа у организацији Аустралијске асоцијације хармоникаша.

ДЕСЕТОГОДИШЊАК НИЖЕ ПОБЕДЕ: Ђорђу ново злато

Новости

Ова музичка интернационлна светковина има традицију дугу 26 година, а о на овогодишњем фестивалу наступили су учесници из 15 земаља.

Новости

Ђорђе Перић је, у категорији свог узраста, био најбољи и освојио злато и у категорији камерне музике, заједно са Амаром Ћосићем и Дејаном Бјелобабом освојивши "злато" 

Перићу је ово 59. награда из 12 земаља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову