ДОДИК: Борина дела ће остати трајно надахнуће и инспирација младим генерацијама
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик упутио је телеграм саучешћа поводом смрти Борисава Боре Ђорђевића, рок музичара, песника, главног вокала и текстописца рок састава "Рибља чорба".
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/РТРС
- Са жаљењем сам примио тужну вест о смрти великог уметника Боре Ђорђевића. Искрено саосећајући у болу који вас је задесио, упућујем вам, у име грађана Републике Српске и у своје име, изразе најдубљег саучешћа - навео је Додик и истакао:
- О томе колико је Бора Ђорђевић био изузетна личности и врхунски уметник, говоре његова бројна дела која ће остати трајно надахнуће и инспирација младим генерацијама - наведено је у телеграму председника Српске, саопштено је из Кабинета председника Републике Српске.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)