ХАПШЕЊЕ КРИЈУМЧАРА: Акција граничне полиције код Вишеграда
Полицајци Граничне полиције БиХ за подршку и контролу Вишеград у месту Јагодина, надомак Вишеграда спречили су кријумчарење 11 особа афроазијског порекла, приликом контроле три путничка моторна возила.

фото:в.Митрић
У "голфу", којим је управљао М. Б. држављанин БиХ, налазило се пет особа афроазијског порекла, у "аудију", којим је управљао Ш. Ј. држављанин БиХ, налазиле су се три особе афроазијског порекла, док су се у другом "голфу", којим је управљао К. С. држављанин БиХ, налазиле још три особе афроазијског порекла.
Кријумчарени мигранти су предани припадницима Службе за послове са странцима на даље поступање.

АМЕРИЧКИ ВОЈНИЦИ ПРОНАЂЕНИ МРТВИ НА ГРАНИЦИ СА БЕЛОРУСИЈОМ: Нестали током вежбе, узбуна у НАТО
ЧЕТИРИ америчка војника која су нестала током НАТО вежби у Литванији су погинула, јавио је портал ЛРТ (Литванска радио-телевизија), позивајући се на изворе.
26. 03. 2025. у 17:16

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

МОРАЛА ЈЕ ДА ИСПУНИ 7 БИЗАРНИХ УСЛОВА: Како је Ри Сол Џу постала жена севернокорејског лидера?
РИ СОЛ ЏУ супруга севернокорејског лидера Ким Џонг Уна, обавијена је велом мистерије, а информације о њиховом односу су ограничене и често непотврђене због затворености Северне Кореје
26. 03. 2025. у 13:12
Коментари (0)