ОДБЕГЛИ ПЕДОФИЛ ПРЕД КАМЕРАМА: Хрвати емитовали интервју са Ивицом Мишковићем - "Осуђен сам на правди Бога" (ВИДЕО)

ОСУЂЕНИ педофил Ивица Мишковић (65), након што је побегао из зграде Основног суда у Бањалуци огласио се у хрватским медијима.

ОДБЕГЛИ ПЕДОФИЛ ПРЕД КАМЕРАМА: Хрвати емитовали интервју са Ивицом Мишковићем - Осуђен сам на правди Бога (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин Јутјуб/твк3

Један хрватски портал је објавио видео-интервју са Мишковићем, којег хрватска полиција неће изручити БиХ јер, како су навели, "није било основа за његово даље задржавање, односно хапшење с обзиром на то да је особа и хрватски држављанин".

Уместо са лисицама на рукама, тако пресуђеног педофила медији у Хрватској снимају и траже његова објашњења, иако је он према судским институцијама већ крив. Мишковић је у бањалучком суду осуђен на четири године затвора због полне злоупотребе деветогодишње девојчице, а сада се бранио пред камерама хрватског медија и оправдавао свој бег из Бањалуке, односно БиХ.

- Па како нећу побећи, четири године осуђен на правди Бога. Нисам крив. Невин да лежим? Мени је лакше то са слободе да решим. Зашто да трпим неког тамо - рекао је Мишковић.

Он је пред камерама појаснио како је побегао рекавши да је изашао кроз прозор, а у Хрватску је ушао на бициклу.

- Нисам никога потплатио, био сам на суду и побегао кроз прозор. На бициклу сам прешао границу на црно. Возио до Приједора, Новог Града и у Двору прешао границу - каже Мишковић.

Бекство кроз прозор

ИВИЦА Мишковић је побегао из бањалучког суда након изрицања првостепене пресуде којом је осуђен на четири године затвора због злостављања девојчице (9). Иако су двојица судских полицајаца била у пратњи, Мишковића су оставили у просторији самог са судском полицајком, што је он искористио и на крају побегао кроз прозор.

Он тврди да су током суђења сви сведоци били на његовој страни.

Корисници у коментарима на друштвеним мрежама кажу да треба укинути двојно држављанство и Мишковића вратити у БиХ.

- Под хитно укинути двојна држављанства, једину корист од њих имају криминалци, педофили, сексуални преступници и политичари ухљеби", један је од коментара. "Супер, сад је дошао у другу државу да ради исто - пише други.

Грађани су огорчени и због тога што медији, како кажу, рекламирају педофила.

- "И ви га још рекламирате, треба га кастрирати и онда међу затворске бисере, а и све такве попут њега, а тек оне који силују властиту децу - навео је један грађанин на друштвеним мрежама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (1)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака