МЛАДИ УГЉЕВИКА НА ЗЛАТИБОРУ: Oсмодневни Кошаркашки камп
МЛАДИ кошаркаши из Угљевика, њих 21, узраста од 9 до 15 година отпутовали су јутрос на осмодневни Кошаркашки камп Црвене звезде који ће се одржати на Златибору уз подршку општине Угљевик која је финансијски помогла њихов одлазак на едукацију.
фото В Митрић
Тренер Милорад Јовичић рекао је да ће млади кошаркаши имати прилику током наредних дана да тренирају са врхунским тренерима два пута дневно.
- Имаће прилику и да време проведу са неким од првотимаца Кошаркашког клуба Црвена Звезда што ће за њих бити велики искуство-додао је Јовичић који је за финансијску подршку захвалио руководст.
Млади кошаркаши из Угљевика, њих 21, узраста од 9 до 15 година отпутовали су јутрос на осмодневни Кошаркашки камп Црвене звезде који ће се одржати на Златибору уз подршку општине Угљевик која је финансијски помогла њихов одлазак на едукацију.
Тренер Милорад Јовичић рекао је да ће млади кошаркаши имати прилику током наредних дана да тренирају са врхунским тренерима два пута дневно.
- Имаће прилику и да време проведу са неким од првотимаца Кошаркашког клуба Црвена yвезда што ће за њих бити велики искуство-додао је Јовичић који је за финансијску подршку захвалио руководству општине Угљевик и РиТЕ “Угљевик” који су обезбедили превоз.
Препоручујемо
НСРС УСВОЈИЛА ДЕКЛАРАЦИЈУ О ЗАТВАРАЊУ ОХР: Повратак Дејтонском споразуму
26. 05. 2026. у 16:36
ДАН ПРАВЕ МАЈЕВИЧКЕ БРИГАДЕ ВРС: Херојством и жртвом Српској темељ ударили
26. 05. 2026. у 15:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)