ДЕЛА ЗА НЕЗАБОРАВ: Сећање на здравствене раднике пале у рату

В.Митрић

19. 11. 2021. у 19:44

СЛУЖЕЊЕМ парастоса, паљењем свећа и полагањем венца одата je почаст преминулим радницима Дом здравља Угљевик испред Спомен-обeлежја поводом крсне славе-Аранђеловдана коју обележава ова здравствена установа.

ДЕЛА ЗА НЕЗАБОРАВ: Сећање на здравствене раднике пале у рату

Фото: В.М.

Парастос је служен за 27 преминулих радника од којих су два погинула борца Војске Републике Српске и две цивилне жртва рата.

Молитвеном скупу, заједно са бројним радницима, парастосу је присуствовала директорка Дома здравља Угљевик Цвјетана Драгоњић која је истакла да је сећање на преминуле колеге лепа традиција која се обележава сваке године за крсну славу.

Фото: В.М.

 

- Сећамо се преминулих радника који су дали огроман допринос развоју Дома здравља али и здравља свих становника Угљевика, сви они и њихово дело никада неће бити заборављени поручила је Драгоњићева.

БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте

"БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ" Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће укинути савезно финансирање факултетима, школама и универзитетима који омогућавају „незаконите протесте“.

04. 03. 2025. у 15:24

ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА: Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.

06. 03. 2025. у 16:45

Коментари (0)

ОПЕТ МЕЂУ СВОЈИМА: Нејмар ће играти у свом омиљеном дресу (ФОТО)