"ОДАЈЕМО ПОЧАСТ ХЕРОЈИМА": Честитке из Републике Српске поводом Дана српског јединства
У ИМЕ Социјалистичке партије Српске, свим Србима широм света честитам 15. септембар, Дан српског јединства, слободе и националне заставе, поручио је лидер СПС-а Горан Селак.

Фото: СПС
- Један народ, једна застава и једна жеља свих нас за мир и просперитет у којем памтимо наше жртве и одајемо почаст херојима који су се под овом заставом борили за слободу. Срећан вам 15. септембар - поручио је Селак.

Фото: НПС
Дарко Бањац, лидер НПС упутио је честитке поводом празника.
- Ниједан други народ учесник Великог рата није тако скупо платио своју слободу као Срби. Слобода је окађена тамјаном, заливена капима крви и суза, очишћена вером у исправност жртве за прави циљ пред собом. Истина о народу коме је током историје погибија најчешће је била питање живота а не смрти, одраз вере у живот - поручио је Бањац.
Он каже да је јединство српског народа идеја која ће одржати српски род.
- Баштинити заједништво нашег народа је обавеза и вечна заклетва сваког Србина где год био - поручио је Бањац.
БОНУС ВИДЕО - ХЕЛИКОПТЕРИ НА МАКИШУ: Припреме за обележавање Дана српског јединства, слободе и националне заставе
Препоручујемо

ВЕЛИКА БИТКА ЗА СУЏУ: Руски специјалци изненадили Украјинце, искачу из гасовода (ФОТО/ВИДЕО)
РУСИЈА је данас покренула напад на град Суџу у оквиру велике офанзиве са циљем потискивања украјинских снага из западног дела руске Курске области, објавили су проруски војни блогери.
09. 03. 2025. у 12:27

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

"СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ" Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици
САЊА Домуз Садиковић са поносом носи хиџаб, сматрајући га својом испуњеном обавезом. Ислам је, како каже, прихватила јер се у њему пронашла, не сматрајући да је променила веру, већ да је тек тада стекла своју прву истинску духовну припадност.
09. 03. 2025. у 10:41
Коментари (0)