УБИЈЕН СКАДАРСКИ КУМ: Албански мафијаш изрешетан близу куће са 30 метака (ВИДЕО)
НЕПОЗНАТИ нападачи убили су у Скадру вођу локалне мафије, Бардока Планаја, познатог и под надимком "Кум". На његов "ровер" је испаљено 30 метака.
Фото: Принтскрин Youtube
Пре пуцњаве, Планаја су пратила двојица нападача, који су га сустигли неких 150 метара од куће у којој је живео.
Оружје из којег су пуцали, пронађено је у аутомобилу запаљеном на прилазима Скадру.
Планај је био главни осумњичени у неколико мафијашких истрага, укључујући шверц дроге, прање новца, а пред потером италијанске полиције, његови људи су 2014. године у море бацили 210 килограма дроге.
У сличној акцији италијанске полиције, клан на чијем је челу био Планај остао је без око 600 килограма марихуане, такође бачене у море.
Планај је на мистериозан начин успео да избегне хапшење пре четири године, пошто се сакрио у аутомобилу једног посланика у албанском парламенту.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕМА ВИШЕ ИЗБОРА У ОВОЈ ЗЕМЉИ: Огласио се председник и шокирао све
ПРЕДСЕДНИК Никарагве Данијел Ортега изјавио је да у тој централноамеричкој земљи више неће бити одржавани избори, чиме је додатно затворио могућност да опозиција на изборима покуша да преузме власт од администрације коју води заједно са супругом Розаријом Муриљо.
21. 07. 2026. у 14:01
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)