ПОЧЕЛО ЈЕ: Издат први "пасош" вакцинације против корона вируса!
Исланд је издао први "пасош" вакцинације против корона вируса како би олакшао међународна путовања за грађане који су примили вакцину, преноси Гардијан.
Фото: Depositphotos
Свих 4.800 грађана који су примили две дозе вакцине могу да се пријаве за издавање дигиталних сертификата, саопштило је исландско министарство здравља.
Министарство је навело да је циљ да се олакша кретање људи између земаља.
Тако особе које су примиле вакцину могу да покажу уверење о вакцинацији на граничним прелазима како би могли да буду изузети од рестрикција.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)