ТЕЛО ДЕВОЈКЕ ПРОНАЂЕНО У КОФЕРУ: Две недеље се осећао смрад, ужас у лондонском хостелу

ЛОНДОНСКА полиција истражује смрт жене чије је тело пронађено у коферу у једном хостелу у западном делу града, јавља Гардијан.

ТЕЛО ДЕВОЈКЕ ПРОНАЂЕНО У КОФЕРУ: Две недеље се осећао смрад, ужас у лондонском хостелу

Фото: Депозит

Тело је јуче открио сликар из хостела, две недеље након што су комшије пријавиле да осећају смрад. Још нико није ухапшен, а из полиције кажу да још увек нису утврдили узрок смрти ни идентитет преминуле жене.

Према речима комшинице, преминула је била „дивна повучена девојка“.

Друге комшије су рекла да је Лиса имала дечка, али да је он нестао.

Полиција је рекла како ће данас бити обављена обдукција тела.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство