ЖЕНА (33) УМРЛА У АВИОНУ: Последице короне биле кобне за ову путницу
ЖЕНА (33) из Даласа умрла је због последица корона вируса на авиону који је летео ка Новом Мексику.
Више информација о жени није доступно осим што је после летовања пала и остала мртва на лицу места у авиону. Иако се овај случај десио у јулу, јавност је сазнала за то тек ове недеље.
Дневни број заражених случајева корона вирусом у САД-у драстично расте, а 14 држава недавно је поставило рекорде хоспитализације.
Иако су неке студије, укључујући две објављене прошлог месеца, сугерисале да се корона вирус може ширити у авионима, студија Министарства одбране објављена прошле недеље показала је да вентилациони системи авиона ефикасно филтрирају ваздух и уклањају честице које би могле да преносе вирус.
Управа за безбедност саобраћаја прегледала је у недељу више од милион путника, највише од 16. марта.
Женина смрт била је међу 554 потврђена нова случаја ковида-19 које је у недељу пријавио округ Далас.
Према подацима са Универзитета Џонс Хопкинс, од уторка поподне забележено је више од 8,2 милиона случајева широм Америке, а више од 220.000 је умрло.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
ПРЕМИНУЛЕ ЧАК 163 ОСОБЕ ЗА ЈЕДАН ДАН: Корона у Француској не хаје за полицијски час
21. 10. 2020. у 22:38
РАЗМИШЉА СЕ О ПОЛИЦИЈСКОМ ЧАСУ: Шпанија поново обара корона рекорде у Европи
21. 10. 2020. у 21:51
ЕПИДЕМИЈА У ЗАМАХУ У ГРЧКОЈ: Пораст броја новозаражених - посебно на северу земље
21. 10. 2020. у 20:35
КАНДИДАТ ЗА РУМУНСКОГ ПРЕДСЕДНИКА ЂОРЂЕСКУ: Украјина је измишљена држава, биће подељена сто посто
КАНДИДАТ за председника Румуније Калин Ђорђеску изјавио је да је Украјина „измишљена држава“ коју ће поделити суседи.
30. 01. 2025. у 13:44
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај
ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис
30. 01. 2025. у 07:58
ДОНОСИ НЕСРЕЋУ УКУЋАНИМА: Верује се да једна ствар никако не сме да се стави у ковчег покојника
ВРЛО често се људи изненаде када виде обичаје у појединим деловима наше земље везано за сахране, а преносили су се са колена на колено и све до данас опстали.
02. 02. 2025. у 08:45
Коментари (0)