БУРА У САД: Бајден ескалацијом у Украјини компликује мандат Трампу

Novosti online

21. 11. 2024. у 16:11

АКТУЕЛНИ председник САД Џозеф Бајден донео је одлуку о ракетама ATACMS како би закомпликовао будући председнички мандат изабраном шефу Беле куће Доналду Трампу, пише електронски часопис American Thinker .

БУРА У САД: Бајден ескалацијом у Украјини компликује мандат Трампу

FOTO: EPA

American Thinker напомиње да је довођење сукоба у Украјини до тачке у којој решење више није опција, логика која има за циљ да обезбеди да Трампов други мандат не постигне зацртане циљеве.

- Са свим што може да изгуби, а без ичега што може да добије, изгледа да се Дубока држава определила за могућност нуклеарног рата са Русијом уместо да ризикује да би други мандат Доналда Трампа могао да буде успешан - пише Џером Корси.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (0)

ОДИГРАО САМ НАЈБОЉИ МЕЧ НА ТУРНИРУ: Међедовић пресрећан после победе над Медведевим