ЉУДИ СУ ИЗГУБИЛИ СВЕ: Око 20.000 људи напустило Џабалију
АГЕНЦИЈА Уједињених нација за палестинске избеглице (УНРВА) саопштило је да је 20.000 људи у једном дану побегло из Џабалије, усред израелских напада.
Foto: Printskrin
- Људи су изгубили све. Потребна им је храна, вода, ћебад и душици – основно од основног - навео је генерални комесар УНРВА Филип Лазарини.
Лазарини је истакао да је време да се рат оконча и покаже политичка воља.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ВАФА: У израелским ваздушним нападима на Џабалију погинула су три Палестинца
18. 10. 2024. у 17:31
НЕЋЕМО ЗАУСТАВИТИ РАТ, УЋИ ЋЕМО У РАФУ : Нетанјаху у телевизијском обраћању поводом смрти лидера Хамаса (ВИДЕО)
17. 10. 2024. у 19:53 >> 20:18
РАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: ДНК тест позитиван, лидер Хамаса убијен; Чека се одговор Хамаса; Уживо са ратишта
17. 10. 2024. у 07:44 >> 20:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)