НЕЗАПАМЋЕНА ТРАГЕДИЈА У ПРЕСТОНИЦИ: Отац бацио двоје деце кроз прозор, па извршио самоубиство (ФОТО)
МУШКАРАЦ је у суботу увече бацио своје двоје деце кроз прозор стана који се налази на петом спрату зграде у 14. арондисману Париза, пре него што се убио бацивши се сам.

Фото: pixabay
Он је преминуо, а двоје деце су у животној опасности.
Према првим налазима истраге, трагедија се одиграла након свађе са партнерком, око 20.30 часова.
На лицу места полиција је поставила безбедносни кордон.
Активирана је хитна медицинско-психолошка јединица.
- То је шокантно, многи од нас су шокирани - прокоментарисала је становница која се представљала као станарка десетоспратнице у којој породица живи.
У подножју зграде постављен је бели шатор и тамо је премештено тело умотано у белу цераду, наводи новинар АФП.
Два сведока су истакла да су двоје малишана пали на травњак. Према једном од њих, у време трагедије ту су се играла деца.
- Чули смо звукове, вриске. У тренутку видите да неко лежи на земљи, на асфалту, дете на земљи, друго тамо. Надреално је - рекла је за АФП Софи, угоститељка који живи у оближњој згради.
(Србија данас)
БОНУС ВИДЕО: ИЗРАЕЛ РАЗМЕЊУЈЕ ВАТРУ СА ХЕЗБОЛАХОМ - Насер мета ваздушног напада
Препоручујемо

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!
РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.
12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре
ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.
12. 03. 2025. у 16:03

ТРАМПОВ УНУК ИМА СРПСКО ИМЕ: Носили га наши славни витезови и владари - има јаку симболику у породици председника САД
ДОНАЛД Трамп Млађи, син америчког председника, посетио је Београд ради састанка са председником Србије Александром Вучићем.
12. 03. 2025. у 10:36 >> 10:37
Коментари (0)