ГДЕ БИ ПУТИН ВОЛЕО ДА ЖИВИ? Председник Русије одабрао најдражи град
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин открио је својевремено где би волео да живи.

Foto: AP/Tanjug/Alexander Zemlianichenko
Једно од новинарских питања на конференцији 2021. године било је у ком граду би Владимир Путин изабрао да живи, са изузетком Москве и Санкт Петербурга.
- Рекли сте осим Москве и Санкт Петербурга. Зашто сте искључили Москву и Петербург? То су такође градови Руске Федерације. У једном од њих сам се родио. То је мој родни град, па сам прво, када сте поставили питање, помислио на Санкт Петербург - рекао је Путин.

АМЕРИЧКИ ВОЈНИЦИ ПРОНАЂЕНИ МРТВИ НА ГРАНИЦИ СА БЕЛОРУСИЈОМ: Нестали током вежбе, узбуна у НАТО
ЧЕТИРИ америчка војника која су нестала током НАТО вежби у Литванији су погинула, јавио је портал ЛРТ (Литванска радио-телевизија), позивајући се на изворе.
26. 03. 2025. у 17:16

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

УМРО РОЂЕНИ БРАТ ВИКИ МИЉКОВИЋ: Болест га однела у 47. години, трагедија у породици певачице
НАКОН краће болести преминуо је рођени брат Вики Миљковић Владица Миљковић у 47. години.
28. 03. 2025. у 11:35
Коментари (0)