ИДФ: Оборено 11 од 16 дронова групе Хезболах у протекла 72 сата
ИЗРАЕЛСКА војска саопштила је да су њени системи противваздушне одбране оборили 11 од 16 експлозивних дронова, које је лансирала либанска група Хезболах у последња 72 сата.
Foto: Profimedia
Група Хезболах преузела је одговорност за лансирање више десетина ракета "каћуша" и "фалак" на град Кирјат Шмона на северу Израела.
БОНУС ВИДЕО: Руске снаге вежбају електронско лансирање ракета
Препоручујемо
ИЗВЕДЕН НАЈЈАЧИ НАПАД ОД ПОЧЕТКА РАТА: Покренуто најмање 30 дронова, лансиране и ракете
13. 06. 2024. у 17:57
ЕРДОГАН ЗАМОЛИО СЈЕДИЊЕНЕ ДРЖАВЕ: Извршите притисак на њих, морају да зауставе рат
13. 06. 2024. у 17:46
ПОТВРЂЕНО СА НАЈВИШЕГ НИВОА: Израел и Хамас означени као починиоци ратних злочина
12. 06. 2024. у 17:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)