ТЕКСАС ЈЕ ПРВИ НА УДАРУ: Срђа Трифковић о новој кризи у САД
ОБЕ политичке стране у САД покушавају да ову "тексаску епизоду" искористе у своју корист.
Фото: Профимедиа
Бајденова администрација жели да прикаже републиканце као неке екстремисте, а републиканци да истакну до које мере је под Бајденовом администрацијом имиграциони систем у распаду и до које мере је та неконтролисана илегална имиграција срубила квалитет живота и културни профил држава које су њима највише захваћене.
- Тексас је први на удару јер има најдужу границу са Мексиком, а најжешћи поборници отворених врата су државе на северу као Масачусетс, Минесота, Вашингтон... - казао је професор Трифковић.
(ало.рс)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)