ЦНН ТВРДИ: Ни заменица министра одбране САД није знала да се он налази у болници

Танјуг

07. 01. 2024. у 21:41

ЗАМЕНИЦА америчког министра одбране Кетлин Хикс није знала, када је 2. јануара преузела дужност од Лојда Остина, да је амерички министар хоспитализован, објавио је данас ЦНН, позивајући се на неименоване изворе.

ЦНН ТВРДИ: Ни заменица министра одбране САД није знала да се он налази у болници

Фото: Јутјуб/Принтскрин/ГоАрмиВестПоинт

Хикс наводно није знала да је Остин у болници све до четвртка, 4. јануара, када је објављено да је Остин хоспитализован због компликација које су настале након медицинске интервенције.

Претходно су амерички медији објавили да о Остиновој хоспитализацији нису били обавештени ни чланови Конгреса, високи званичници, чак ни председник Џозеф Бајден.

Остин је, у међувремену, објавио саопштење у којем је похвалио особље Националног војног медицинског центра Волтер Рид за негу коју је добио и навео да се радује повратку у Пентагон.

Он је преузео одговорност за то што није обавестио колеге и јавност о здравственом стању, додавши да ће у будућности "бити бољи".

БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (1)

НЕ ВЕРУЈЕМ ВИШЕ У ЧИСТ СПОРТ: Швајцарски тенисер разочаран због благе казне за Јаника Синера