НЕЗАПАМЋЕНА ПЉАЧКА У ШПАНИЈИ: Ухапшено 14 радника једног од највећих аеродрома, путнике оштетили за два милиона евра (ВИДЕО)
ЧЕТРНАЕСТ радника у једној од главних шпанских аеродрома ухапшено је због сумње у крађу ствари из путничких пртљага, преноси "Sky News".
Фото: Shutterstock
Полиција је запленила предмете за које се верује да су били украдени од запослених на Сур-Реина Софија де Тенерифе аеродрому, на Канарским острвима.
Вредност свих предмета процењена је на готово 2 милиона евра, а заплењено је 13.000 евра у готовини, 29 луксузних сатова, 120 комада накита, 22 мобилна телефона и други уређаји.
Полиција верује да је имовина путника украдена док је пртљаг био смештен у пртљажни простор авиона. Истрага је започела након пораста притужби путника о несталим предметима из њихових кофера.
Према саопштењу полиције, многи украдени предмети продати су на интернету или у локалним радњама.
Тренутно је још 20 радника аеродрома под истрагом, док овај аеродром посећује око 11 милиона путника годишње, од којих су већина европски туристи на путу према обалама северозападне Африке.
(Јутарњи)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Рођена прва беба из донорске ћелије увезене из Шпаније
15. 12. 2023. у 12:58
ДА ВАС НЕ ПРЕВАРЕ: Гуме имају РОК ТРАЈАЊА, ево где пише и ШТА значе преостале ознаке
15. 12. 2023. у 08:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"
ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.
22. 05. 2026. у 08:40
Коментари (0)