ИДФ: Заробљени оперативци Хамаса открили локације подземних тунела
ОБАВЕШТАЈНА служба Израелских одбрамбених снага (ИДФ) саопштила је да је испитала укупно око 500 Палестинаца, укључујући око 300 оперативаца из Хамаса, исламског џихада и других група, који су открили локације подземних тунела Хамаса.
Фото: Принтсцреен/Твитер
ИДФ је навео да је успоставио притворски објекат на југу Израела да би довео затворенике из Појаса Газе на испитивање.
- Оперативци терористичких група и осумњичени открили су истражитељима локације Хамасове мреже подземних тунела и складишта оружја, као и метод деловања терористичке групе, укључујући њихову употребу живог штита - наводи се у саопштењу.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)