ТРАГЕДИЈА У АМЕРИЦИ: Погинула девојчица, мајка је случајно ударила пропелером чамца

ШЕСТОГОДИШЊА девојчица страдала је у америчкој савезној држави Аризони након што ју је мајка случајно ударила пропелером чамца, саопштила је данас полиција града Марикопа.

ТРАГЕДИЈА У АМЕРИЦИ: Погинула девојчица, мајка је случајно ударила пропелером чамца

Foto: Printskrin Youtube/ Demonracer2

- Сведоци на месту догађаја потврдили су да је мајка управљала чамцем, а да је девојчица, без знања породице, некако ушла у воду - наводи се у саопштењу, преноси америчка телевизија НБЦ.

Отац девојчице, који је био у води, схватио је да и његова ћерка ту када је видео да јој је пропелер чамца ампутирао ногу.

Девојчица је превезена у оближњу болницу где је убрзо проглашена мртвом. Из полиције наводе да је истрага и даље у току.

БОНУС ВИДЕО: СНИМАК ИЗ ДРОНА СА КРФА: Ватра је уништила све пред собом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу