СРЕДИНОМ 90-их Силвио Берлускони је почео да планира свој загробни живот. На земљишту око његове виле вредне више милиона евра у Аркору код Милана, почео је да гради џиновски подземни маузолеј у који је планирао да буде положен, окружен са више од 30 других гробница припремљених за блиске пријатеље, чланове породице и романтичне партнере.
ПОРТПАРОЛ Кремља Дмитриј Песков оценио је у интервјуу Павлу Зарубину став Европе о наоружавању Украјине као парадокс и поручио да ће пре или касније доћи на власт они, који ће схватити добробити развоја односа са Русијом.
ПОЛИЦИЈА америчке савезне државе Нови Мекцико саопштила је да је ухапсила четворицу осумњичених за масовну пуцњаву у петак у парку у граду Лас Крусес, у којој су три особе погинуле, а најмање 15 повређено.
ЕГИПАТСКИ план за обнову Појаса Газе нуди конструктиван оквир, изјавио је данас у Каиру турски министар спољних послова Хакан Фидан на састанку Контакт групе за Газу Организације исламске сарадње (ОИЦ) и Арапске лиге, позивајући на примену тог плана, рекли су дипломатски извори.
Коментари (0)